Pali Andjeli i Poneki Trag Svetlosti

...kad nemas kud, idi tragom svetlosti...

PrijemPrijem  KalendarKalendar  FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Share | .

Moj najbolji prijatelj

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka

Čarobnjak
Administrator
Administrator

Broj poruka: 2154
Datum upisa: 08.05.2010

PočaljiNaslov: Moj najbolji prijatelj   Čet 25 Apr - 21:35

Imate li prijatelje? Ko je vaš najbolji prijatelj?

Secret Life
Nazad na vrh Ići dole
http://zabava.my-free-forum.com
The author of this message was banned from the forum - See the message

Čarobnjak
Administrator
Administrator

PočaljiNaslov: Re: Moj najbolji prijatelj   Ned 28 Apr - 13:45

Slažem se, pravih prijatelja je malo. Nekad sam mislio da imam puno prijatelja, danas znam da je sve bilo iluzija, mladost je slepa, ne razlikuje dobro od zla... od svih tih ljudi ostao je samo jedan kome verujem, ko je zaista dobar čovek, neiskvaren, religiozan, čovek koji me neće izdati. Na žalost retko se viđamo, nakratko, ali je to dovoljno da se osetim dobro. Mislim da je porodica najbolji prijatelj, sve ostalo je prolazno i izbledi u magli života.

Secret Life
Nazad na vrh Ići dole

Sanjalica
Žuti Andjeo
Žuti Andjeo

Broj poruka: 979
Datum upisa: 25.04.2013

PočaljiNaslov: Re: Moj najbolji prijatelj   Pon 29 Apr - 0:36

Hmmmmm vječno pitanje i vječna sumnja u to... Bar u mom slučaju. Imam još uvijek jednog ili dva prijatelja koji me još nisu razočarali ali ponekad i u njih posumnjam zbog nekih sitnica...
Nazad na vrh Ići dole
The author of this message was banned from the forum - See the message

Čarobnjak
Administrator
Administrator

PočaljiNaslov: Re: Moj najbolji prijatelj   Pon 29 Apr - 17:45

panonski galeb ::
jer iskonski prijatelj oseća i zna i kad te boli i kad si sretan, i pruža onda kad najviše ti je potrebno ....

Divno... zaista

Secret Life
Nazad na vrh Ići dole

Enke
Moderator
Moderator

Broj poruka: 9881
Datum upisa: 30.04.2013

PočaljiNaslov: Re: Moj najbolji prijatelj   Sre 1 Maj - 14:45

Pravog, iskrenog prijatelja veoma je teško naći. To je onaj koji će, naravno, imati pokoju manu, kao svaki čovek, ali koji će uz tebe da bude onda kada ti je najteže, koji će biti tu da realno sagledava stvari te da iznese svoje iskreno mišljenje, savet, ali i uputi kritiku. Imala sam dosta prijatelja, prijateljica tekom života s kojima sam bila bliska, ali nekako s vremenom ta su se prijateljstva razredila, ponekad zbog pojave neslaganja u nekim stvarima, ali češće zbog mnogih obaveza koje su nam se nametnule (posao, obitelj...). Dešavalo mi se da su me razočarali neki kada sam to najmanje očekivala, što me poprilično pogađalo, ali nakon nekog vremena shvatila sam da to i nije onda bilo pravo prijateljstvo i krenula dalje. S tim osobama pokušala sam (tako je i dalje) imati korektan odnos, ali daleko od prijateljskog, u kome bi se usudila poveravati im se ili tražiti kakvu pomoć, savet ili slično.

Uvek poštuj sebe, a uvažavaj druge
Nazad na vrh Ići dole

Gamer007
Beli Andjeo
Beli Andjeo

Broj poruka: 46
Datum upisa: 08.05.2013

PočaljiNaslov: Re: Moj najbolji prijatelj   Sub 11 Maj - 17:26

Mislim da još uvek imam pravu prijateljicu i nadam se da ćemo još dugo ostati prave prijateljice.
Nazad na vrh Ići dole

CiciBan
Moderator
Moderator

Broj poruka: 13906

PočaljiNaslov: Re: Moj najbolji prijatelj   Sub 11 Maj - 19:04

Imao sam prijatelje, bar sam mislio da su prijatelji. Kada čovek ostane bez posla, bez zdravlja, bez para, kada prestane da se opija i čašćava...onda shvati da nije ni imao one prave i iskrene prijatelje. Drugove da, ali prijatelje više ne, bar ne one prave, iako se sami nameću da su prijatelji. Prijatelj se prepozna i u najgoroj situaciji, ovi to nisu. Poštovanje i poverenje se teško stiču ali gube jako brzo.

divinum dare, humanum accipere
Nazad na vrh Ići dole

Matrushka
Beli Andjeo
Beli Andjeo

Datum upisa: 18.05.2013

PočaljiNaslov: Re: Moj najbolji prijatelj   Ned 19 Maj - 21:03

Svi smo slicno prosli,cini se. Ja ne trazim vise prijatelje,jer su dokazali da ne postoje. Drugarice u smislu za popricati sa ovom o onome,onom o necemu drugom itd,to imam i to dve-tri. Ali to je to. Sam svoj majstor-moze se reci i najbolje tako. Bar znam da na sebe uvek mogu da racunam. Ostali su upitni.
Nazad na vrh Ići dole

Black Lady
Ljubičasti Andjeo
Ljubičasti Andjeo

Broj poruka: 3709
Datum upisa: 10.05.2013

PočaljiNaslov: Re: Moj najbolji prijatelj   Ned 19 Maj - 21:12

Tako je Marushka.Ja kome sam najvise verovala, izdao me.A sto se tice zenskih prijateljstva, to je veoma slabo.Vise sam se uvek bolje razumela sa muskarcima, nego zenama.Zato me zene i nevole.I bas me briga.Moj jedini i pravi prijatelj mi je moja seka.Imam ne netu prijateljica veoma malo.A ono sto imam znam da o.k. osoba.
Nazad na vrh Ići dole

Matrushka
Beli Andjeo
Beli Andjeo

Datum upisa: 18.05.2013

PočaljiNaslov: Re: Moj najbolji prijatelj   Ned 19 Maj - 21:28

Black Lady ::
Tako je Marushka.Ja kome sam najvise verovala, izdao me.A sto se tice zenskih prijateljstva, to je veoma slabo.Vise sam se uvek bolje razumela sa muskarcima, nego zenama.Zato me zene i nevole.I bas me briga.Moj jedini i pravi prijatelj mi je moja seka.Imam ne netu prijateljica veoma malo.A ono sto imam znam da o.k. osoba.

Upravo tako,sad je sve distanca. Cudno je to sa zenama. Mnogo ljubomore postoji tu. A muskarci,opet,po pravilu zele vise od prijateljstva. Ja imam jednog druga,s kojim sam odrasla,pa ostala dobra,no ispostavilo se da je gej (a uvek sam se pitala kako to da ne zeli vise od prijateljstva smeško ) Tako da ne ostaje bas puno opcija za prijateljstvo...
Nazad na vrh Ići dole

Nemanja
Beli Andjeo
Beli Andjeo

Broj poruka: 126
Datum upisa: 29.10.2012
Godina: 99

PočaljiNaslov: Re: Moj najbolji prijatelj   Pon 8 Jul - 21:02

Imam puno prijatelja, zbilja, i svi su mi dobri. Kako bi mi inace bili prijatelji.
Nazad na vrh Ići dole

Micika
Narandžasti Andjeo
Narandžasti Andjeo

Broj poruka: 7709
Datum upisa: 22.05.2013
Godina: 64

PočaljiNaslov: Re: Moj najbolji prijatelj   Pon 8 Jul - 21:05

ja imam, hvala Bogu dobre prijeteljice i to prijateljstvo traje 40 - tak godina....
Nazad na vrh Ići dole

CiciBan
Moderator
Moderator

Broj poruka: 13906

PočaljiNaslov: Re: Moj najbolji prijatelj   Uto 3 Sep - 0:03

Ja sam pre par dana povratio starog prijatelja...  dobro  Nismo se družili punih 10 godina...  duga priča, mučna... ali eto, sve dođe na svoje, samo mi je krivo što smo izgubili tolike godine.

divinum dare, humanum accipere
Nazad na vrh Ići dole

Moj najbolji prijatelj

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Similar topics

-
» Koji vam je najbolji dota heroj ili heroji???
» najbolji prijatelj
» Najbolji prijatelj
» Devojka/dečko mog najboljeg druga
» PAS-NAJISKRENIJI COVEKOV PRIJATELJ

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Pali Andjeli i Poneki Trag Svetlosti  :: 
Ona i On
 :: Prijateljstvo
-